u
Galeria Fitness 2020
.. Strona główna | Plan zajeć | Cennik | Instruktorzy..

Fitness

NOWE ZAJĘCIA - ZDROWE PLECY

Zaproś mamę, tatę, babcię dziadka, ciocię wujka!

Zdrowe plecy ?

Trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych. Poprawa wydolności mięśni brzucha, pleców i pośladków, angażuje mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa. Poprawa ruchomości kręgosłupa, rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia i pracy. Zajęcia skierowane dla szerokiego grona odbiorców, niezależnie od tego, czy mają oni zdrowe plecy czy dysfunkcję. Pamiętajmy, że zajęcia Zdrowy Kręgosłup to nie tylko praca na grzbiet, ale również na inne partie ciała, takie jak kolana, biodra, barki, które odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy.CHCESZ SIE ZAPISAC NA FITNESS A NIE WIESZ JAK? WYSTARCZY PRZYJŚĆ NA 15 MIN PRZED PIERWSZYMI ZAJECIAMI KTÓRE CIEBIE INTERESUJĄ!
WAŻNE ! Informujemy, że zajęcia POWER PILATES z niedzieli są przełożone na sobotę o godzinie 10:00 ! Zmiana ważna od 29.06.2018. Zapraszamy !
 

Wzmacniające:

TABATA

WAŻNE - trening wykonywany bez obuwia, najlepiej na boso. Tabata, czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Wypróbuj przykładowy trening Tabata i popraw swoją kondycję. Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń. http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/zajecia-i-treningi/tabata-czyli-interwalowy-trening-metaboliczny-cwiczenia-tabata_41505.html

TBC - TOTAL BODY CONDITION

ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń oraz obciążeń (ciężarki, obciążniki) sprzyja wyższej intensywności zajęć. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TMT - Total Muscle Training


TMT to najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Autorem programu jest Tomasz Zamiela


Zobacz jak wyglądają zajecia TMT !

TMT&DUMBBELLS


Kombinacje TMT wzbogacone o ciężarki na kończynach dla bardziej wytrwałyh i zaawansowanych uczestników

ABT – ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGS

(brzuch pośladki uda)
zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Ćwiczenia poprzedzone są rozgrzewką, kończą się 5 min. stretchingiem. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

BODY BALL

Są to ćwiczenia z piłką o średnicy 55 - 65 cm. Ćwiczenia z piłką należą do grupy ćwiczeń równoważnych. Poprzez szukanie balansu w czasie wykonywania ćwiczeń wzmacniają się mięśnie posturalne (odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy). Zajęcia dla wszystkich.


JĘDRNA PUPACelem zajęć jest ujędrnienie, wzmocnienie i wyrzeźbienie partii ciała, które są najbardziej narażone na powstanie pomarańczowej skórki czyli uda, pośladki i brzuch. Zajęcia dają fenomenalne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacnianiu mięśni a przede wszystkim w redukcji cellulitu. Dzięki nim uzyskasz piękne i jędrne ciało na lato bez cellulitu !!!

Choreograficzne:

Zajęcia prowadzone przy muzyce orientalnej, angażują wszystkie mięśnie ciała, kształtują sylwetkę, modelują talię. Wykorzystuje się do nich chusty, które uatrakcyjniają zajęcia i zaznaczają ruch bioder. Ćwiczenia dla wszystkich.

Choreograficzne/Wydolnościowe:

STEP


Zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Intensywne zajęcia poprawiające pamięć ruchową, koordynację, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała. Układ chorograficzny bazuje na odpowiednio zmodyfikowanych krokach podstawowych a także elementach tańca. Każda kombinacja dobrze znanych kroków jest nowym wyzwaniem. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.Główne korzyści stosowania systematycznej jazdy na rowerach:

poprawa wytrzymałości i kondycji,
zmniejszenie tkanki tłuszczowej,
utrata zbędnych kilogramów,
poprawa napięcia i jędrności skóry,
zwiększenie wydolności układu krążenia i oddechowego,
wyrzeźbienie mięśni łydek, ud oraz pupy.

Szczególnym znaczeniem tej dyscypliny jest ogromna dawka motywacyjna do zajęć. Prowadzone są one w grupie i zawsze są inne. Wytyczona jest inna trasa, pobudza nas inna muzyka, to wszystko sprawia, że zajęcia nie są monotonne. To jest niezwykle ważne szczególnie dla tych, dla których aktywność fizyczna stanowi niechciany obowiązek.

AEROBIK


Są to podstawy wszystkich gatunków aerobiku prezentowane przez nas w systemie miesięcznym. Nauka podstawowych kroków, ruchów i pojęć. Idealne zajęcia dla początkujących i niezdecydowanych. W programie: TBC ABT, step, elementy stretchingu.

AEROMIX


Ćwiczenia ogólnorozwojowe wykonywane w zmiennym tempie i z różnymi przyborami. Ukierunkowane są na poprawę kondycji fizycznej i wzmocnienie wybranych partii ciała. Ćwiczenia dla niezdecydowanych, dla grup początkujących i średniozaawansowanych.

Mentalne/Relaksacyjne:

JOGA

Joga buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł. Systematyczne ćwiczenia mają działanie profilaktyczne na większość chorób. Dodają energii i siły działaniom w codziennym życiu. Zajęcia dla wszystkich.

 

 

 

 ..:: KONTAKT ::..

Ogólny: biuro@galeriafitness.com
781 30 80 20
ul.Pułtuska 110 (Nad Komfortem)
06-400 Ciechanów

Instruktorzy:
ania@galeriafitness.com
arek@galeriafitness.com


Godziny otwarcia:
pn-pt: 6:30-22
sb: 9-21
Nd: 9-16Blog Szymona Kołeckiego
Oficjalna Strona Szymona Kołeckiego


 Bank Spółdzielczy w Płońsku