NEWS!

 

NOWY PLAN WAŻNY OD 26.09.2019

Czas

Poniedziałek

                      

Wtorek

 

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Duża Sala

  Duża Sala

Duża Sala

Duża Sala

Duża Sala

Duża Sala

 Duża Sala

1600-1720

REZ

REZ

9:10

POWER PILATES

Ania

1730-1820

rez

PILATES

Ania

BALLANCE PILATES

Ania

REZ

1830-1920

rez

SZTANGI

NOWOŚĆ

Ania

TMT

Open

Ania

REZ

 

1930

 REZ

ZUMBA

Marta

 REZ

2030

REZ

LATINO SOLO

Tomek

ZUMBA

Marta

REZ

 

 

REZ

 

 

REZ

 

 

 

Kliknij aby pobrać ważny do 26.06.2019  Plan Fitness

 

Więcej informacji na stronie szkoły http://www.galeriafitness.com/szkola.php

.

 

Opis zajęć AEROBIK

 

Wzmacniające:

TMT – Total Muscle Training

Zajęcia zarówno dla kobiet i dla mężczyzn.

TMT to najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Autorem programu jest Tomasz Zamiela.

PŁASKI BRZUCH – NOWOŚĆ

Są to zajęcia kształtujące, w których akcent postawiony jest na mięśnie brzucha. Pozostałe grupy mięśniowe również zostają poruszane, jednak dążenie do płaskiego brzucha określone jest we wzmacnianiu prostego mm brzucha, mm skośnych (zewnętrznych i wewnętrznych), mm poprzecznych oraz czworobocznych lędźwi.  Jest to idealna forma ruchu dla wszystkich, którzy chcą mieć pięknie "wyrzeźbiony" i płaski brzuch. Zapraszamy.

TBC - TOTAL BODY CONDITION
Rozpoczynamy  bardzo krótką rozgrzewką, po której przechodzimy do ćwiczeń z: ciężarkami, obciążnikami na rękach i nogach, agrafkami, ekspanderami; prowadzimy je przy wolnej muzyce wzmacniając i ujędrniając mięśnie wybranych partii ciała; ćwiczenia wpływają na ogólną poprawę kondycji mięśni i nadają wysportowaną sylwetkę. Prowadzimy je dla grupy średnio zawansowanej i zaawansowanej.

ABT – ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGS (brzuch pośladki uda)
Rozpoczynamy 20 minutową intensywną rozgrzewką, następnie poprawiamy kondycję  wybranych grup mięśniowych, wykonując odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące biodra, pośladki, nogi i brzuch. Prowadzimy je dla grupy średnio zaawansowanej i zaawansowanej.

BODY BALL

Zajęcia te prowadzimy z piłką od początku do końca; rozpoczynamy rozgrzewką 15-20 minutową, po czym wzmacniamy wybrane grupy mięśni; w zależności od założeń instruktora, zajęcia mogą być bardziej lub mniej intensywne, ukierunkowane na wzmacnianie mięsni, poprawę wyglądu, postawy ciała, poprzez szukanie balansu w czasie wykonywania ćwiczeń wzmacniają się mięśnie posturalne (odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy). Te zajęcia są dla wszystkich grup.

FAT BURNING

Zajęcia typowo wytrzymałościowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wysokiej intensywności zajęć oraz wzmocnieniu układ oddechowego i krążeniowego. Ćwiczenia wprowadzają w świetny nastrój, ale także pozwalają pozbyć się zbędnych kalorii i zniwelować niedoskonałości ciała. Zajęcia bazują na podstawowych krokach aerobiku, które łączy się w układ choreograficzny

 

JĘDRNA PUPA


Celem zajęć jest ujędrnienie, wzmocnienie i wyrzeźbienie partii ciała, które są najbardziej narażone na powstanie pomarańczowej skórki czyli uda, pośladki i brzuch. Zajęcia dają fenomenalne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacnianiu mięśni a przede wszystkim w redukcji celulitu. Dzięki nim uzyskasz piękne i jędrne ciało na lato bez celulitu !!!

 

Choreograficzne:

TANIEC BRZUCHA

Prowadzimy te zajęcia by utrzymać smukłą sylwetkę i mieć dobre samopoczucie. Taniec brzucha zapewnia jedno i drugie, łączy radość, jaką niesie ten taniec z kompleksowym fitnesem. Angażuje wszystkie mięśnie naszego ciała od czubka głowy po pięty. Wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę, zaznacza talię. Poprawia koordynację ciała, uczy izolować mięśnie. Dzięki niemu nabieramy elegancji ruchów i poruszamy się z gracją. Zajęcia prowadzimy przy orientalnej muzyce, wykorzystujemy chusty. Można ćwiczyć boso. Układy choreograficzne są proste, także mogą w zajęciach brać udział wszystkie grupy.

Choreograficzne/Wydolnościowe:

STEP
Są to ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe przy użyciu stopnia, pozwalające uatrakcyjnić zajęcia poprzez ciekawe układy ruchowe o zróżnicowanym stopniu trudności; wzmacniamy tu wydolność fizyczną i spalamy tkankę tłuszczową. Prowadzimy je przy szybkiej muzyce, poprawiamy pamięć ruchową, koordynację, wzmacniając mięśnie dolnych partii ciała. Układ chorograficzny bazuje na odpowiednio zmodyfikowanych krokach podstawowych a także elementach tańca. Każda kombinacja dobrze znanych kroków jest nowym wyzwaniem. Zajęcia dla grupy średnio zaawansowanej i zaawansowanej.

AEROBIK
Są to podstawy wszystkich gatunków aerobiku prezentowane przez nas w systemie miesięcznym. Nauka podstawowych kroków, ruchów i pojęć. Idealne zajęcia dla początkujących i niezdecydowanych. W programie:  TBC  ABT, step, element stretchingu

 

Mentalne/Relaksacyjne:

PILATES

to ćwiczenia, które angażują nie tylko ciało, ale również umysł. Wydłużają i wzmacniają mięśnie; wprowadzają harmonię, relaksują i napełniają energią!

 

SENIOR FIT – Aby uczestniczyć w zajęciach należy dokonać rezerwacji miejsca.

Zajęcia ruchowe dla wszystkich, nie tylko dla seniorów! Bezpieczne ćwiczenia dla kręgosłupa i stawów,  prowadzone nowoczesnymi metodami poprawiania i utrzymywania sprawności ruchowej. Podczas zajęć stosowane będą metody Callanetics, stretching, pilates, Joga łatwa oraz mudra – niezawodny sposób …. (zharmonizowanie przepływu życiodajnej energii). Zajęcia Senior Fit to także muzykoterapia. Specjalnie Przygotowana muzyka relaksująca przy których wykonywane są ćwiczenia. Zajęcia prowadzi Pani mgr. Mirosława Kochanowicz

 

JOGA

Prowadzimy ją przy spokojnej muzyce, rozciągamy mięśnie, uwydatniając ich naturalny kształt, rozluźniamy stawy, uelastyczniamy kręgosłup, zapobiegając kontuzjom, dzięki czemu zwiększa się efektywność ćwiczeń siłowych i aerobowych, a przy dłuższym zastosowaniu ćwiczenia te poprawiają pracę układu trawiennego, układu krążenia, serca i płuc. Zajęcia dla wszystkich grup.

 

Opis zajęć Szkoły tańca

 

Taniec Towarzyski

 

Taniec Towarzyski dla dorosłych.

Oferta skierowana do osób odważnych, chcących miło spędzić czas w doborowym towarzystwie. Kurs dla ludzi otwartych na nowe znajomości i wiedzę taneczną. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Na kursie uczymy podstaw tańców Towarzyskich, jednakże największy nacisk kładziemy na tańce użytkowe – „Disco Fox”, „Dwa na Jeden”, Salsa w parach, a w grupach zaawansowanych Rock and roll.

 

Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży :

Nasza oferta skierowana jest  przede wszystkim do dzieci i młodzieży  chcących rozpocząć swoją życiową pasję z tańcem !!! Szkolimy w tańcach standardowych (Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quickstep, a na wyższych poziomach Tango i Foxtrot) i latynoamerykańskich (Samba, Cha-cha-cha, Jive a na wyższych poziomach Rumba i Pasodoble). W miarę możliwości będziemy organizować warsztaty i szkolenia z najlepszymi tancerzami i trenerami z polski, ponadto z grupami tanecznymi wyjedziemy na kolonie taneczne gdzie przez 2 tygodnie  pochłonie nas maksymalnie miłość do Tańca… Z Nasza pomocą poznasz od podstaw tajniki Tańca Towarzyskiego, weźmiesz udział w licznych Turniejach, wyjedziesz na wspaniałe kolonie taneczne, a dzięki swojemu zapałowi i Naszej opiece trenerskiej zostaniesz tancerzem/tancerką Sportowego Tańca Towarzyskiego!
             Taniec Towarzyski to dziedzina tańca uprawiana od XX wieku, wywodząca się z tańców salonowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką. Obecnie jest to dyscyplina sportowa gdzie pary na turniejach, zawodach Rywalizują ze sobą w 10 tańcach. W Polsce Polskie Towarzystwo Taneczne (PTT) istnieje od 50 lat.

 

ZUMBA ZUMBA ZUMBA !

inspirowana rytmami latynoskimi, łączy w sobie elementy tańców latynoamerykańskich z klasycznymi ćwiczeniami fitness.To oferta dla aktywnych , którzy chcą zachować kondycję i wyrzeźbić sylwetkę . W połowie lat 90-tych Alberto Perez , kolumbijski tancerz , choreograf i instruktor fitnessu wymyślił zumbę...przypadkiem. Pewnego dnia zapomniał zabrać z domu płyty z muzyką niezbędną do prowadzenia tanecznych zajęć . Ratując się z opresji , włączył to , co miał akurat pod ręką - muzykę latynoską , której słuchał w samochodzie , jadąc do pracy. Pod te egzotyczne rytmy , na bazie salsy , cza-czy i rumby , zaczął układać łatwe , ale dynamiczne układy choreograficzne. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie Pereza polubili formę tańca i ćwiczeń , która pomaga schudnąć i wprawia w dobry nastrój. Zaś sam jej twórca zapewniał , że jest to aktywność absolutnie dla każdego , bez względu na wiek i sprawność fizyczną . Wystarczy dać się porwać zabawie , by zumba zaczęła działać !!! Choreografia pozornie przypominająca taneczne szaleństwo na parkiecie angażuje wszystkie partie mięśni . Dzięki temu kształtują one sylwetkę i ujędrniają ciało , a uczestnicy zabawy oddając się tańcowi , nawet nie zauważają , jak ciężko pracują. A to prawda , gdyż godzina pląsów i podskoków pozwala spalić nawet 800 kalorii !!!! Uczestnicy zajęć twierdzą jednak , że zumba daje im coś więcej niż kondycję i figurę. Twierdzą , że ta forma tanecznej aktywności pomaga kobietom wyzwolić w sobie pełnię kobiecości. Tańcząc , można robić dowolne miny i gesty...oraz nabrać większej świadomości ruchu swojego ciała :) Wiele kobiet traktuje zumbę jako swoistą rewię mody połączoną z nauką akceptacji siebie . Nawet największe przeciwniczki sportowego i luźnego stylu ubierania się z każdą kolejną lekcją nabierają ochoty , by wskoczyć w kolorowe chusty , luźne spodnie i krótkie koszulki . Atmosfera rozluźnienia i dobrej zabawy przy pulsujących rytmach sprawia , że na zajęciach można poczuć się jak w dyskotece .

I NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ , PONIEWAŻ WŁAŚNIE PO TO POWSTAŁA SZALONA , ROZTAŃCZONA ZUMBA !!!