u
Galeria Fitness 2020
.. Strona główna | Plan zajeć | Cennik | Instruktorzy..

SZKOŁA TAŃCA:

 


 

BEZPŁATNE ZAJĘCIA środę 30.09.2020 O GODZINIE 20:00.ZAPRASZAMY wszystkie pary które chca nauczyć się tańca towarszyskiego i użytkowego ! Zapraszamy do skłądania zapisów. Rezerwacja terminu i sali to każda środa 19:00. Pierwsze zajęcia wystartują w momencie zebrania się odpowiedniej ilość par ! Zapisy w recepcji klubu, telfonicznie : 781 30 80 20

Zapraszamy !

ZUMBA dla dorosłych ? Tak ! W każdej chwili mozna dołączyć do grupy! Zajecia w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:30!

A co to ZUMBA ? " TAŃCZ ZUMBĘ DLA FIGURY I DOBREGO HUMORU !!! "

Prowadzimy zapisy do grup :

DLA DZIECI :
W roku Szkolnym 2017/2018 organizujemy grupy :

ZUMBA KIDS Dzieci 7-10 lat
Zajęcia 1 raz w tygodniu, cena 59 zł w pierwszym miesiacy, a w kolejnych miesiacach -10%. Klienci GF otrzymują od razu zniżkę -30% :) Minimalna ilość osób w grupie - 16.


• DLA DOROSŁYCH !

TANIEC UŻYTKOWY/Towarzyski, to zajęcia dla dorosłych, jak sama nazwa wskazuje tańczymy w parach. Zajęcia gdzie łączymy taniec użytkowy (taniec „na2” , „disco Fox”) z tańcem towarzyskim ( walc, samba, cza cza). Doskonałe zajęcia aby nauczyć się podstaw tańca i śmiałości aby w końcu nie siedzieć na imprezach:)

Pierwsze zajęcia odbędą się wtedy kiedy zbierzemy grupę minimum 20 osób!

Zajęcia 1 raz w tygodniu 50 min. Cena 59 zł pierwszy miesiąc, następnie przy cyklicznym przedłużaniu

– 10 % *


Zajęcia będą odbywać się w środy o godzinie 20:30. Zapisy w recepcji klubu.


Co zrobić żeby się zapisać? wystarczy przyjść do Nas, lub zadzwonić!*Cykliczne przedłużanie, czyli klient wykupuje kolejny karnet w przeciągu maksymalnie 3 dni od zakończenia pierwszego karnetu. W praktyce wygląda to tak: Karnet kończy się 10.05 czyli klient musi przedłużyć karnet maksymalnie do 13.05. Oczywiście karnet można przedłużyć już 6.05 również otrzymując zniżkę!

Video relacja z zakończenia Tanecznych Wakacji!

Kliknij TU


Występ uczniów szkoły tańca Dream Of Dance na Mistrzostwach Europy w Tenisie stołowym 2010


Dzieci z zespołu Dream Of Dance z Galerii Fitness, zwyciężcami w dwóch konkursach tanecznych!Opisy zajęć tanecznychZumba KIDS

Zumba Kids to Zumba Fitness dla dzieci. Zajęcia te zacierają granice pomiędzy fitness’ em a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness ’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach! Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumba Kids dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zumba Kids to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Zajęcia Zumba Kids zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki grom i zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały. Na koniec zajęć Zumba Kids następuje prezentacja tańców, których dzieci się nauczyły.


Zumba

, inspirowana rytmami latynoskimi, łączy w sobie elementy tańców latynoamerykańskich z klasycznymi ćwiczeniami fitness.To oferta dla aktywnych , którzy chcą zachować kondycję i wyrzeźbić sylwetkę . W połowie lat 90-tych Alberto Perez , kolumbijski tancerz , choreograf i instruktor fitnessu wymyślił zumbę...przypadkiem. Pewnego dnia zapomniał zabrać z domu płyty z muzyką niezbędną do prowadzenia tanecznych zajęć . Ratując się z opresji , włączył to , co miał akurat pod ręką - muzykę latynoską , której słuchał w samochodzie , jadąc do pracy. Pod te egzotyczne rytmy , na bazie salsy , cza-czy i rumby , zaczął układać łatwe , ale dynamiczne układy choreograficzne. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.Uczniowie Pereza polubili formę tańca i ćwiczeń , która pomaga schudnąć i wprawia w dobry nastrój.Zaś sam jej twórca zapewniał , że jest to aktywność absolutnie dla każdego , bez względu na wiek i sprawność fizyczną . Wystarczy dać się porwać zabawie , by zumba zaczęła działać !!! Choreografia pozornie przypominająca taneczne szaleństwo na parkiecie angażuje wszystkie partie mięśni . Dzięki temu kształtują one sylwetkę i ujędrniają ciało , a uczestnicy zabawy oddając się tańcowi , nawet nie zauważają , jak ciężko pracują. A to prawda , gdyż godzina pląsów i podskoków pozwala spalić nawet 800 kalorii !!!! Uczestnicy zajęć twierdzą jednak , że zumba daje im coś więcej niż kondycję i figurę. Twierdzą , że ta forma tanecznej aktywności pomaga kobietom wyzwolić w sobie pełnię kobiecości. Tańcząc , można robić dowolne miny i gesty...oraz nabrać większej świadomości ruchu swojego ciała :) Wiele kobiet traktuje zumbę jako swoistą rewię mody połączoną z nauką akceptacji siebie . Nawet największe przeciwniczki sportowego i luźnego stylu ubierania się z każdą kolejną lekcją nabierają ochoty , by wskoczyć w kolorowe chusty , luźne spodnie i krótkie koszulki . Atmosfera rozluźnienia i dobrej zabawy przy pulsujących rytmach sprawia , że na zajęciach można poczuć się jak w dyskotece .

I NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ , PONIEWAŻ WŁAŚNIE PO TO POWSTAŁA SZALONA , ROZTAŃCZONA ZUMBA !!!

T.Tow. – Taniec Towarzyski

 

Taniec Towarzyski dla dorosłych.

 

Oferta skierowana do osób odważnych, chcących miło spędzić czas w doborowym towarzystwie. Kurs dla ludzi otwartych na nowe znajomości i wiedzę taneczną. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Na kursie uczymy podstaw tańców Towarzyskich, jednakże największy nacisk kładziemy na tańce użytkowe – „Disco Fox”, „Dwa na Jeden”, Salsa w parach, a w grupach zaawansowanych Rock and roll.

 

Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży :

 

Nasza oferta skierowana jest  przede wszystkim do dzieci i młodzieży  chcących rozpocząć swoją życiową pasję z tańcem !!! Szkolimy w tańcach standardowych (Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quickstep, a na wyższych poziomach Tango i Foxtrot) i latynoamerykańskich (Samba, Cha-cha-cha, Jive a na wyższych poziomach Rumba i Pasodoble). W miarę możliwości będziemy organizować warsztaty i szkolenia z najlepszymi tancerzami i trenerami z polski, ponadto z grupami tanecznymi wyjedziemy na kolonie taneczne gdzie przez 2 tygodnie  pochłonie nas maksymalnie miłość do Tańca… Z Nasza pomocą poznasz od podstaw tajniki Tańca Towarzyskiego, weźmiesz udział w licznych Turniejach, wyjedziesz na wspaniałe kolonie taneczne, a dzięki swojemu zapałowi i Naszej opiece trenerskiej zostaniesz tancerzem/tancerką Sportowego Tańca Towarzyskiego!
Taniec Towarzyski to dziedzina tańca uprawiana od XX wieku, wywodząca się z tańców salonowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką. Obecnie jest to dyscyplina sportowa gdzie pary na turniejach, zawodach Rywalizują ze sobą w 10 tańcach. W Polsce Polskie Towarzystwo Taneczne (PTT) istnieje od 50 lat.

 

 

 ..:: KONTAKT ::..

Ogólny: biuro@galeriafitness.com
781 30 80 20
ul.Pułtuska 110 (Nad Komfortem)
06-400 Ciechanów

Instruktorzy:
ania@galeriafitness.com
arek@galeriafitness.com


Godziny otwarcia:
pn-pt: 6:30-22
sb: 9-21
Nd: 9-16Blog Szymona Kołeckiego
Oficjalna Strona Szymona Kołeckiego


 Bank Spółdzielczy w Płońsku