GaleriaFitness 2015
.. Strona główna | Plan zajeć | Cennik | Instruktorzy |V Otwarte Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc o Puchar Prezydenta Miasta CiechanówZnamy już termin naszych zawodów ! 14 listopad 2015 roku !
Niebawem więcej informacji.

1. CEL:
Popularyzacja w wyciskaniu sztangi leżąc, jako jednej z konkurencji trójboju siłowego.
Wyłonienie mistrzów na rok 2014 w kategorii mężczyzn

2. ORGANIZATORZY:
Galeria Fitness Kołecki ul.Niechodzka5 06-400 Ciechanów (Galeria Mrówka)

3. SPONSORZY:

Bank Spółdzielczy w Płońsku ,

, OLIMP-SUPPLEMENTS

FIGHTLAND firma odzieżowa

, ALIOR Bank oddział Ciechanów


4. TERMIN I MIEJSCE:
Termin:
24 października godzina 18:00
Miejsce: Galeria Fitness ul. Niechodzka 5 06-400 Ciechanów

5. WERYFIKACJA:
Weryfikacja zawodników odbędzie się w miejscu zawodów w godz. Od 16:00 do godz. 17:50

6. RYWALIZACJA:
Kategoria wagowa do 72, 81, 95, 110, 125, + 125 (mogą ulec zmianie max do 18-10-2014)
Dwie KOMENDY Startu : GÓRA, STOJAK - (z zatrzymaniem na klatce)

7. NAGRODY:
Wszyscy zawodnicy do 3 miejsca otrzymują Puchary i nagrody rzeczowe.

8. ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia prosimy kierować na sekretariat GF 781-30-80-20 biuro@galeriafitness.com

UWAGI KOŃCOWE:
Prawo startu w terminie mają zawodnicy, którzy osobiście zgłoszą się na weryfikację i uiszczą symboliczną opłatę startową.
Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.
Ubezpieczenie podczas trwania turnieju spoczywa bezpośrednio na zawodniku lub jednostkach delegujących.
Podczas zawodów będzie zabezpieczenie medyczne
Podczas startu obowiązuje strój sportowy (krótkie spodenki, koszulka na ramiączkach lub z krótkimi rękawami).NIE Dozwolone jest używanie specjalnej koszulki do wyciskania.
Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga sędzia główny oraz organizatorzy, którzy jednocześnie zastrzegają sobie prawo ewentualnych zmian w/w regulaminie.

9. Kontakt Organizator
Galeria Fitness 781 30 80 20 e-mail biuro@galeriafitness.com>br>

W dniu 7.12.2013 r. Galeria Fitness Kołecki gościła siłaczy podczas III Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Galerii Fitness.

Podczas zawodów mieliśmy okazję podziwiać zawodników z 13 miejscowości. Niestety kilkunastu zawodników nie dojechało ze względu na warunki atmosferyczne i słynny już huragan Ksawery. Na samym wstępie należy wspomnieć o zawodnikach z Ciechanowa. W kategorii do 70 kilogramów na drugie miejsce zajął Michał Smoleński. W kategorii wagowej do 85 kilogramów na pierwszym miejscu uplasował się Dariusz Makowski(wycisnął 197,5 kg). Kategoria do 100 kg dostarczyła wielu emocji ze względu na start Szymona Kołeckiego – Olimpijczyka, ciężarowca, który w tego typu zawodach startował pierwszy raz. Zaskoczenie było tym większe, gdyż zwyciężył w swojej kategorii wyciskając 205 kg. Zaraz za Nim siedząc bardzo blisko na ogonie uplasował się Marcin Suchanowski wyciskając 202,5 kg. W następnej kategorii wagowej do 115 kg . Miejsce 3 i brązową statuetkę otrzymał Mariusz Bartołowicz(wycisnął 210kg). Najcięższa kategoria to +115 kg. A w niej dwóch zawodników z Ciechanowa. Krzysztofowi Klickiemu niestety nie powiodło się i doznał kontuzji. Drugi reprezentant z Ciechanowa, Marcin Karpiński(wynik - 210 kg) zajął drugie miejsce. Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Jarosław Nalewajk wyciskając 250 KG- To właśnie on otrzymał dodatkową nagrodę specjalną. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału, odwagi i zwycięstw. W ubiegłych latach tak jak i teraz, ponownie nie zawiódł nas gość honorowy -Adrian Zieliński złoty medalisty z Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Na początku imprezy mieliśmy po raz pierwszy możliwość obejrzenie wyciskania przez Annę Kobuszewską -najlepsza polska juniorka wśród niepełnosprawnych w kategorii do 61 kg. Drugim pokazem było rwania i podrzutu w wykonaniu młodych sportowców z Klubu Sportowego CIECHAN i Szymon Kołecki. Dziękujemy także p. Markowi Jakubiakowi, Grzegorzowi Kleszczowi ,Aresenowi Kasabijev oraz Łukaszowi Bieńkowskiemu za przybycie.

W trakcie zawodów odbył się „mini” Koncert Naszego rodowitego Ciechanowskiego rapera FUSO. Dziękujemy mu bardzo za emocjonujący występ i obecność na imprezie.

Organizacją zawodów zajął się Krzysztof Serbista (wiceprezes KS Ciechan). To dzięki jego staraniom mogliśmy zaoferować zawodnikom ciekawe nagrody oraz niesamowitą atmosferę. Z tego miejsca dziękujemy bardzo sponsorom, a byli nimi: DSO, DA GRASSO, STUDIO GRAFIKA, ,INTERSHOP, TWÓJ OPTYK, BANK SPOLDZIELCZY W PŁOŃSKU ODDZIAL CIECHANOW, STAG GASART, ROBOTY ZIEMNE - Kwiatkowski i synowie, QUINCY HAMPTON, BROWAR CIECHAN, MARCONI, ALIOR Bank Ciechanów ulNiechodzka 5. Technikę zapewniła Agencja artystyczno-usługowa PRO-MUZ. Dziękujemy również MEDIA SPORT TV za nagrywanie całej imprezy oraz relację na żywo, dzięki czemu cały świat mógł oglądać zawody! Zdecydowanie dzięki sponsorom i ludziom wspierającym sport w Naszym mieście takie zawody się odbywają.

Chcieliśmy także bardzo podziękować patronom medialnym za przybycie i pomoc w promocji III Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Galerii Fitness, i zaprosić na 4 edycję już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z zawodów :DZIĘKUJEMY

wmode=direct" scrolling="no" frameborder="0" style="border: 0px none transparent;">
Video streaming by Ustream

 

 

 

 

 

 ..:: KONTAKT ::..

Ogólny: biuro@galeriafitness.com
781 30 80 20

Instruktorzy:
ania@galeriafitness.com
arek@galeriafitness.com


Godziny otwarcia:
pn-pt: 6:30-22
sb: 9:00-21 Nd: 11-18Wyświetl większą mapę
Blog Szymona Kołeckiego


Oficjalna Strona Szymona Kołeckiego  Bank Spółdzielczy w Płońsku