GaleriaFitness 2011
.. Strona główna | Plan zajeć | Cennik | Instruktorzy |

Podsumowanie zawodówW dniu 7.12.2013 r. Galeria Fitness Kołecki gościła siłaczy podczas III Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Galerii Fitness.

Podczas zawodów mieliśmy okazję podziwiać zawodników z 13 miejscowości. Niestety kilkunastu zawodników nie dojechało ze względu na warunki atmosferyczne i słynny już huragan Ksawery. Na samym wstępie należy wspomnieć o zawodnikach z Ciechanowa. W kategorii do 70 kilogramów na drugie miejsce zajął Michał Smoleński. W kategorii wagowej do 85 kilogramów na pierwszym miejscu uplasował się Dariusz Makowski(wycisnął 197,5 kg). Kategoria do 100 kg dostarczyła wielu emocji ze względu na start Szymona Kołeckiego – Olimpijczyka, ciężarowca, który w tego typu zawodach startował pierwszy raz. Zaskoczenie było tym większe, gdyż zwyciężył w swojej kategorii wyciskając 205 kg. Zaraz za Nim siedząc bardzo blisko na ogonie uplasował się Marcin Suchanowski wyciskając 202,5 kg. W następnej kategorii wagowej do 115 kg . Miejsce 3 i brązową statuetkę otrzymał Mariusz Bartołowicz(wycisnął 210kg). Najcięższa kategoria to +115 kg. A w niej dwóch zawodników z Ciechanowa. Krzysztofowi Klickiemu niestety nie powiodło się i doznał kontuzji. Drugi reprezentant z Ciechanowa, Marcin Karpiński(wynik - 210 kg) zajął drugie miejsce. Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Jarosław Nalewajk wyciskając 250 KG- To właśnie on otrzymał dodatkową nagrodę specjalną. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału, odwagi i zwycięstw. W ubiegłych latach tak jak i teraz, ponownie nie zawiódł nas gość honorowy -Adrian Zieliński złoty medalisty z Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Na początku imprezy mieliśmy po raz pierwszy możliwość obejrzenie wyciskania przez Annę Kobuszewską -najlepsza polska juniorka wśród niepełnosprawnych w kategorii do 61 kg. Drugim pokazem było rwania i podrzutu w wykonaniu młodych sportowców z Klubu Sportowego CIECHAN i Szymon Kołecki. Dziękujemy także p. Markowi Jakubiakowi, Grzegorzowi Kleszczowi ,Aresenowi Kasabijev oraz Łukaszowi Bieńkowskiemu za przybycie.

W trakcie zawodów odbył się „mini” Koncert Naszego rodowitego Ciechanowskiego rapera FUSO. Dziękujemy mu bardzo za emocjonujący występ i obecność na imprezie.

Organizacją zawodów zajął się Krzysztof Serbista (wiceprezes KS Ciechan). To dzięki jego staraniom mogliśmy zaoferować zawodnikom ciekawe nagrody oraz niesamowitą atmosferę. Z tego miejsca dziękujemy bardzo sponsorom, a byli nimi: DSO, DA GRASSO, STUDIO GRAFIKA, ,INTERSHOP, TWÓJ OPTYK, BANK SPOLDZIELCZY W PŁOŃSKU ODDZIAL CIECHANOW, STAG GASART, ROBOTY ZIEMNE - Kwiatkowski i synowie, QUINCY HAMPTON, BROWAR CIECHAN, MARCONI, ALIOR Bank Ciechanów ulNiechodzka 5. Technikę zapewniła Agencja artystyczno-usługowa PRO-MUZ. Dziękujemy również MEDIA SPORT TV za nagrywanie całej imprezy oraz relację na żywo, dzięki czemu cały świat mógł oglądać zawody! Zdecydowanie dzięki sponsorom i ludziom wspierającym sport w Naszym mieście takie zawody się odbywają.

Chcieliśmy także bardzo podziękować patronom medialnym za przybycie i pomoc w promocji III Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Galerii Fitness, i zaprosić na 4 edycję już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z zawodów :DZIĘKUJEMY

III Otwarte Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar Galerii Fitness


1. CEL:
Popularyzacja w wyciskaniu sztangi leżąc, jako jednej z konkurencji trójboju siłowego.
Wyłonienie mistrzów Galerii Fitness na rok 2013 w kategorii mężczyzn

2. ORGANIZATORZY:
Galeria Fitness Kołecki ul.Niechodzka5 06-400 Ciechanów (Galeria Mrówka)

3. SPONSORZY:
www.DSO.pl www.twojoptyk.eu www.bsplonsk.pl www.inter-shop.com.pl www.dagrasso.pl/ciechanow www.bsplonsk.pl

4. TERMIN I MIEJSCE:
Termin: 7 grudnia 2013 godzina 15:00
Miejsce: Galeria Fitness Kołecki ul. Niechodzka 5 06-400 Ciechanów

5. WERYFIKACJA:
Weryfikacja zawodników odbędzie się w miejscu zawodów w godz. Od 12:00 do godz. 14:00

6. RYWALIZACJA:
Kategoria wagowa do 70, 85, 100, 115, +115 (mogą uledz zmianie max do 30-11-2013)
Dwie KOMENDY STARTU, ,GÓRA, STOJAK nie dobijamy

7. NAGRODY:
Wszyscy zawodnicy do 3 miejsca otrzymują Puchary i nagrody rzeczowe.

8. ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia prosimy kierować na sekretariat GF 781-30-80-20 biuro@galeriafitness.com

UWAGI KOŃCOWE:
Prawo startu w terminie mają zawodnicy, którzy osobiście zgłoszą się na weryfikację i uiszczą opłatę startową w wysokości minimum 5 zł (cały dochód będzie przekazany na Szlachetną Paczkę ).
Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.
Ubezpieczenie podczas trwania turnieju spoczywa bezpośrednio na zawodniku lub jednostkach delegujących.
Podczas zawodów będzie zabezpieczenie medyczne
Podczas startu obowiązuje strój sportowy (krótkie spodenki, koszulka na ramiączkach lub z krótkimi rękawami).NIE Dozwolone jest używanie specjalnej koszulki do wyciskania.
Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga sędzia główny oraz organizatorzy, którzy jednocześnie zastrzegają sobie prawo ewentualnych zmian w/w regulaminie.

9. Kontakt Organizator
Serbista Krzysztof tel 517-457-567 e-mail media-sport.tv@hotmail.com>br>
bilet wstępu na zawody to symboliczne 1 zł lub więcej wpisowe za start w zawodach to 5 zł albo można więcej cały dochód ze sprzedaży biletów i wpisowego będzie przekazany na Szlachetną Paczkę
Relacja


W dniu 25.11.2012 Galeria Fitness Kołecki gościła siłaczy podczas II Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Zawodnicy przybyli do Ciechanowa z wielu miast Polski, z jednym celem – zwycięstwo. I tu możemy pochwalić się zawodnikami z Ciechanowa. Sarnowski Rafał, w kategorii wagowej do 100 kg, zajął I miejsce wyciskając 195 KG, zanim uplasował się Marcin Suchanowski (190kg). W kategorii wagowej do 85 kg, II miejsce zdobył trener/instruktor GALERI FITNESS Kołecki ARKADIUSZ Smółka biorąc na siebie 165 kg. Nie wszystkim zawodnikom jednak sprzyjało szczęście. Można tu wspomnieć i Jarosławie Nalewajku (Pułtusk) który w najcięższej kategorii wagowej przegrał z Dawidem Elgert (Kartuzy), klasyfikując się na II miejscu. Nie było by nic w tym dziwnego, jednak zawodnik z Pułtuska z tym samym rywalem wygrał tydzień wcześniej na podobnych zawodach., ale taki właśnie jest sport – nieprzewidywalny.

Faktem stał się przyjazd Adriana Zielińskiego złotego medalisty z Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, wraz z bratem Tomaszem Zielińskim. Dziękujemy także Szymonowi Kołeckiemu za przybycie, wsparcie oraz uhonorowanie imprezy.

Podczas zawodów odbył się „mini” Koncert Naszego rodowitego Ciechanowskiego rapera FUSO. Dziękujemy mu bardzo za emocjonujący występ i obecność na imprezie.

Organizacją zawodów zajął się Krzysztof Serbista. To dzięki jego staraniom mogliśmy zaoferować zawodnikom ciekawe nagrody oraz niesamowitą atmosferę. Z tego miejsca dziękujemy bardzo sponsorom, a byli nimi: ,DSO,DA GRASSO,EUPHORIA SALON URODY,ANPOL-DRUK, EUROBUTINTERSHOP, METALTECH, TWÓJ OPTYK, BANK SPOLDZIELCZY W PŁOŃSKU ODDZIAL CIECHANOW oraz współorganizator Prezydent Miasta Ciechanów. Zdecydowanie dzięki sponsorom i ludziom wspierającym sport w Naszym mieście takie zawody się odbyły.

Chcieliśmy także bardzo podziękować patronom medialnym za przybycie i pomoc w promocji II Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, i zaprosić na 3 edycję już za rok.

Tutaj obejrzysz zawody ! Kliknij
Video streaming by Ustream

 

 

 

 

 

 ..:: KONTAKT ::..

Ogólny: biuro@galeriafitness.com
781 30 80 20

Instruktorzy:
ania@galeriafitness.com
arek@galeriafitness.com


Godziny otwarcia:
pn-pt: 6:30-22
sb: 9:00-21 Nd: 11-18Wyświetl większą mapę
Blog Szymona Kołeckiego


Oficjalna Strona Szymona Kołeckiego